Mesaj gönder
products

T- MAN T- NR20 Deniz Motoru Parçaları İçin Turbo Rotor Komplesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Marine Turbo
Sertifika: ISO; CCS; GL
Model numarası: T-NR20
Min sipariş miktarı: 1 parça
Ambalaj bilgileri: karton kutu, tahta sandık
Teslim süresi: 2-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, L/C, Western Union
Yetenek temini: 500 adet / ay
Detay Bilgi
modeli: T-NR20 Turboşarj Rotor Komplesi Ürün adı: Turboşarj Rotor Tertibatı
Tip1: Egzoz gazı turboşarjı Motor gücü aralığı: 450 kW - 5400 kW
türbin tipi: Radyal akış basınç oranı: <i>Max.</i> <b>Maks.</b> <i>4.5</i> <b>4.5</b>
Sertifika: ISO9001, CCS, or GL Garanti: 12 ay
Vurgulamak:

turboşarj yedek parçaları

,

deniz turbo kitleri

,

Radyal Akışlı Turbo Rotor Komplesi


Ürün Açıklaması

T- MAN T- NR20 Deniz Motoru Parçaları İçin Turboşarj Rotor Tertibatı

 

T- MAN / T- NR serisi deniz turboşarjının tasarım özellikleri:

T- NR20 Turboşarj Rotor Tertibatı, tek kademeli radyal akışlı türbin ve santrifüj kompresörden oluşan radyal akışlı bir turboşarj olan T-MAN / T- NR serisi süper şarj cihazının parçasına aittir.T- NR turboşarjlar, içten düz yatak, soğutmasız kasalar kullanır ve motorun yağlama yağı sistemiyle yağlanır.

  • Maks.kompresör basınç oranının yaklaşık 4,5;
  • Çok çeşitli yakıtlar için uygundur: ağır yakıt, mazot, biyoyakıt ve gaz
  • Basit ve dayanıklı tasarım;
  • Kolay bakım;
  • Uzun servis ömrü;
  • gemi yapımı, lokomotif, kara elektrik santrali ve petrol sondaj endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Uygulamalar:

T- NR serisi turboşarj gemi yapımı, lokomotif, kara elektrik santrali ve petrol sondaj endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve yüksek verimliliği, küçük boyutu, hafifliği, uygun bakım kolaylığı ve servis kolaylığı nedeniyle karada ve kıyı taşımacılığında ve balıkçılıkta yaygın olarak kullanılmaktadır. yeterli yedek parça temini.

 

T- NR serisi turboşarj şunları içerir:

T-MAN T- NR Serisi
T- NR12/S
T- NR14/S
T-NR15/R
T- NR17/S
T-NR20
T-NR20/R
T- NR20/S
T- NR24/R
T- NR24/S
T- NR26/R
T- NR29/S
T- NR34/R
T- NR34/S

T- MAN / T- NR20 Turboşarj Rotor Montaj Resmi:

T- MAN T- NR20 Deniz Motoru Parçaları İçin Turbo Rotor Komplesi 0

Turboşarj rotor düzeneğinin / rotorunun oluşturulması tamamlandı:

Turboşarj rotor tertibatı / rotor komplesi, kompresör çarkı, bıçak mili/türbin mili/rotor mili ve komple bölme duvarından oluşur.
Kompresör pervanesi alüminyum alaşımından veya daha pahalı olan titanyumdandır.Tek bir dökümden imal edilmiş olup rotor mili üzerinde yivler ile yerleştirilmiştir.Alüminyum pervanelerin, son hava sıcaklığı tarafından belirlenen sürünme nedeniyle sınırlı bir ömrü vardır.Pervaneden çıkan havanın sıcaklığı genellikle 200°C'ye kadar çıkabilir.Bu koşullar altında pervanenin ömrü yaklaşık 70000 saat ile sınırlı olabilir.Ömrü uzatmak için hava sıcaklıkları düşürülmelidir.Bunu başarmanın bir yolu, ortam hava sıcaklığının makine dairesi sıcaklığının altında olduğu dışarıdan havayı çekmektir.Su damlacıklarını gidermek için verimli filtreleme ve ayırma önemlidir ve olası tuzlu su mevcudiyetinin hızlandırdığı korozyonu önlemek için pervanenin kaplanması gerekecektir.

Turbo şarj rotor mili, kompresör ve türbin pervanesi gibi bileşenlerle donatılmıştır ve karmaşık bir yapıya ve büyük bir ağırlığa sahiptir.Gemi uzun süre park edilirse, turboşarj rotoru, uzun süre çalışmayan kendi ağırlığı nedeniyle bükülecek ve deforme olacak, bu da rotor ile kasa, gaz contası ve kasa arasındaki eşleşen boşluğu kıracaktır. ve rotor kaybolacaktır.Şiddetli durumlarda, rotorun dönmesi zordur ve sürtünme şiddetlidir.Süper şarj cihazının titreşmesine neden olmak için çalışma sırasında büyük bir merkezkaç kuvveti üretilir.

Bu nedenle, gemi uzun süre askıya alınırsa, rotorun deformasyonunu önlemek için supercharger yönetimine dikkat edilmelidir.

Belli bir süre çalıştıktan sonra, türbin kanatları üzerindeki şiddetli karbon birikintileri nedeniyle turboşarj deforme olur veya bozulur;kompresör pervanesi, kanat deformasyonu veya hasarı rotorun kütle dağılımını değiştirir, rotorun orijinal ağırlık merkezini değiştirir ve rotorun orijinal dinamik denge doğruluğunu bozar, şiddetli titreşim üretir ve iş kararlı değildir.

Bu nedenle, yedek parçalar son kullanıcıya gönderilmek üzereyken rotor dinamik balans testinin yapılması çok önemlidir.Rotorun denge doğruluğu, özel bir dinamik denge test cihazında tespit edilir, ölçülen dengesiz kütlenin büyüklüğüne ve konumuna göre onarılır ve dengesiz kütle çıkarılır ve gerekli denge doğruluğu elde edilene kadar tekrar test edilir.Elbette rotor dinamik balans denetimi yapılırken rotorun iyi durumda olması yani çizik, deformasyon ve aşınma olmaması gerekir.

 

 

İletişim bilgileri
Lily Wu

Telefon numarası : +86 13732670405

Naber : +8613732670405